İSİAD/TİSİAD MAYIS - EYLÜL 2018 FAALİYET RAPORU
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

 

30 Mayıs Çarşamba; İSTANBUL TİCARET ODASI. Almanya Kuzey Ren Wesfalya Eyaleti yetkilileri ile bir araya gelindi. İran ile potansiyel işbirlikleri üzerinde fikir teatisinde bulunuldu.

31 Mayıs Perşembe; Sayın Ali Polat Bey’in Medeniyetler evi ziyaret edildi. Aynı Gün Dedeman Otelinde derneklerimizin ortak İftar yemeği gerçekleştirildi.

4 Haziran Pazartesi; Perpa İş adamları Derneğinin iftar davetine katılım sağlandı.

6 Haziran Çarşamba; Ekonomi Gazeteciler Derneğinin iftar yemeği ve ödül törenine katılım sağlandı.

8 Haziran Cuma; Türk İran Hayır Derneğinin (TİHD) Seyyid Ahmet Mescidinde verdiği iftar yemeğine katılım sağlandı.

22 Haziran Cuma; 2016-2018 döneminde TİSİAD derneğine maddi ve manevi katkılarından ötürü Sayın Muhammet Hamedi Bey’e, Sayın Ali Polat tarafından Reyhun Restoranında düzenlenen öğle yemeği öncesinde plaket verildi.

13 Temmuz Cuma; İran İstanbul Başkonsolosluğunda, Ankara’ya atanan yeni Ticaret Ateşesi Sayın Musavi Bey ile tanışmak amaçlı düzenlenen öğle yemeğine katılım sağlandı.

16 Ağustos Perşembe; İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Mohammad Ebrahim Taherian Fard Bey’in İstanbul ziyareti sırasında konsoloslukta düzenlenen toplantıya katılım sağlandı. Toplantıya katılmadan önce İran ile iş yapan üyelerimizin yaşadıkları sorunlar toplantı sırasında söylendikten sonra yazılı olarak İran da ki yetkili makamlara vermek üzere kendilerine verilmiştir.

7 Eylül Cuma; Erdebil’den gelen heyet ile Erdebil’de mevcut turistik ve Ticari olanaklar hakkında bilgi alındı. Derneklerimizin desteği ile Başkan Yardımcımız Mehmet Ali Kanji Bey’ in önderliğinde bir ekibi orada ağırlayacaklarını bildirdiler.

19 Eylül Çarşamba; Yeni Arayışlar Girişimci Platformu Derneğinin (YAPDER) düzenlediği kahvaltılı toplantıya katılım sağlandı.

İSİAD/TİSİAD internet sitesinin güncellenmesi. İki derneğimizin ortak bir internet sayfası ve tek bir e-posta adresi üzerinden yayınlanması için çalışmalar yapıldı. Bu çalışmalar sonucunda derneklerimizin tek bir web sayfası ve e-posta adresi oluşturuldu. Yeni web sitemiz ve e-posta adresimiz tek bir domain üzerinden yayınlanmaktadır.

Fulya Mahallesi, Büyükdere CD. Osman Bey Apt.
No: 52 K.3 D.6 Mecidiyeköy | İstanbul

+(90) 212 – 217 20 50 pbx

info@tisiad.org | © 2016 Tisiad - Tüm Hakları Korunmaktadır